Dünyamızda yaşanan salgın hastalık sebebi ile birçok vatandaşımız mağdur durumda kalmıştır. İşsizlik ve ya hastalık gibi farklı sebeplerle kiralarını ödeyemeyen vatandaşlarımıza Öncü Ol İnsani Yardım Derneği kira yardımı desteğinde bulunmuştur.

Öncü Ol Derneği, yıllardır hem ülkemiz sınırları içerisinde hem de yurtdışında farklı yardım faaliyetleri ile yardıma muhtaç insanlara desteğini sağlamaktadır. Bu yıl içerisinde gerçekleşen salgın hastalık sebebi ile ülkemizde birçok insan farklı konularda mağdur olmuştur. Öncü Ol Derneği, salgın hastalık sürecinde işsiz kalan ve ya hastalık geçiren ve bu sebeple kiralarını ödeyemeyen vatandaşlarımızı büyük bir titizlikle belirleyerek desteklerini sağlamıştır.

Ülkemizde pandemi süreci içerisinde mağdur durumda olan vatandaşlarımıza Öncü Ol Derneği kira yardımını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Kira yardımı desteği sayesinde mağdur durumda olan vatandaşlarımız bu sıkıntılı süreçte evsiz kalma sorunundan kurtulmuştur.

Kira yardımı desteğinin öneminden ve bağışçılarının desteğinden bahseden dernek yetkilileri, yardıma muhtaç insanlara desteklerini sağlayabilmek için bağışçılarının desteklerini beklediklerini ifade etmişlerdir.

Salgın hastalık sebebi ile kiralarını ödeyemeyen ve evsiz kalma durumu ile karşı karşıya kalan gerçek ihtiyaç sahiplerini Öncü Ol Derneği büyük bir titizlikle belirlemektedir. Kira yardımı desteğini gerçekleştirdikten sonra ise görüntüleri ve videoları internet sitesine yükleyerek şeffaf ve güven esaslı bir yardım faaliyetine önem verdiklerini belirtmektedir. Öncü Ol Derneğinin internet sitesi üzerinden kira yardım faaliyetine ilişkin olan video ve görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Kira yardımı desteği sayesinde birçok aileyi ve çocuğu zorlu günlerde evsiz kalmaktan kurtaran dernek, yardım faaliyetlerinin ve kira desteğinin bu yılsonuna kadar büyük bir hızla devam edeceğini belirtmiştir. Salgın hastalık süreci boyunca yardıma muhtaç insanlara kira yardımı desteği sağlayabilmeleri için bağışçılarının desteklerini beklediklerini ifade eden dernek yetkilileri, bu sayede daha fazla insanın evsiz kalmamasına destek olduklarını ifade etmişlerdir.

Öncü Ol İnsani Yardım Derneği, kira yardımı desteği ile ülkemizde birçok yardıma muhtaç insanımıza desteklerini ve yardımlarını sağlamaya devam etmektedir. Vatandaşlarımız bu zor süreçlerde Öncü Ol İnsani Yardım Derneğinin destekleri sayesinde evsiz kalmaktan kurtulmaktadır.

 

galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

7/24 Destek +90538 568 70 64