Kur’an-ı Kerimsiz Kimse Kalmasın

Afrika’da Müslüman kardeşlerimiz yaşadıkları yoksulluk ve azınlık olarak yaşamalarından dolayı Kur’an-ı Kerim kitabımıza ulaşmakta sıkıntı yaşamaktadırlar.

Öncü Ol İnsani Yardım Derneği olarak Kur’an-ı Kerimsiz kimse kalmasın düşüncesi ile bağışçılarımızın desteği ile birlikte kutsal kitabımızı hediye etmekteyiz. Kur’an-ı Kerim bağışlarını ve ya hediyelerini medreselere, camilere ve ya mescitlere sağlamaktayız.

Hafızlık öğrencileri, hafızlar ve ya Müslüman kardeşlerimiz derli toplu Kur’an-ı Kerim kitabımıza ulaşamamaktadır. Bu sebeple güzel dinimizi öğrenmekte sıkıntı yaşamaktadırlar. Derneğimiz, Afrika’da yaşayan Müslüman kardeşlerimize desteğini sağlamak amacı ile Kur’an-ı Kerim hediyelerini sağlamaktadır.

Hafızlık öğrencileri Kur’an-ı Kerim kitabımıza ulaşamadığı için kara tahta kullanmaktadırlar. Kutsal kitabımızda yer alan bilgileri yazıp silmek zorunda kaldıkları için güzel dinimizi yeterli bir şekilde öğrenememektedir. Medreseler ve ya mescitler de sınırlı sayıda Kur’an-ı Kerim bulunmasından dolayı da öğrenciler kutsal kitabımıza ulaşamamaktadır. Müslüman kardeşlerimize Kur’an-ı Kerim hediye etmek istiyorsanız derneğimize bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güzel dinimizi iyi ve yeterli bir şekilde öğrenmelerine destek olabilmek amacı ile Müslüman kardeşlerimize desteğimizi sağlamaktayız. Afrika’da yaşanan yoksulluk sebebi ile Kur’an-ı Kerim sınırlı sayıda bulunmaktadır. Her Müslüman kardeşimizin evlerinde olması gereken Kur’an-ı Kerim kitabımızı Öncü Ol İnsani Yardım Derneği olarak bağışçılarımızın destekleri ile sağlamaktayız. Bu sayede kutsal kitabımıza kavuşan Afrikalı Müslüman halk dinimizi güzel bir şekilde öğrenmekte ve dinimize uygun olarak yaşamaya başlamaktadır.

Öncü Ol İnsani Yardım Derneği olarak Afrika’da azınlık olarak yaşayan Müslüman kardeşlerimize her konuda desteğimizi sağladığımız gibi Kur’an-ı Kerim hediyeleri ile de desteğimizi sağlamaktayız. Müslüman kardeşlerimize ve hafızlık öğrencilerimize Kur’an-ı Kerim bağışında bulunmak için derneğimize bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Derneğimiz, bağışlarınızın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştığında sizlere video görüntüleri göndermektedir. Öncü Ol Derneği olarak, şeffaf ve güven esaslı bir yardım faaliyeti yürütmeyi amaçladığımız için siz değerli bağışçılarımıza, yardım faaliyetlerimizi ulaştırdığımızda video görüntülerini sizlere ulaştırmaktayız.

Hafızlık öğrencisinin ve ya daha önce hiç kutsal kitabımıza sahip olamamış Müslüman kardeşlerimize Kur’an-ı Kerim hediyesinde bulunmak istiyorsanız, bağışlarınızı Öncü Ol İnsani Yardım Derneğine ulaştırarak desteklerinizi gerçek ihtiyaç sahiplerine sağlayabilirsiniz. 

$Bağış yapmak ister misin?$
7/24 Destek +90538 568 70 64