Öncü Ol İnsani Yardım Derneği, yurtdışında yardıma muhtaç kişilere desteğini sağladığı gibi ülkemiz sınırları içerisinde ki mağdur durumda olan vatandaşlarımıza da desteğini sağlamaktadır.

Ülkemizde birçok engelli vatandaşımız maddi durumlarından dolayı tekerlekli sandalyelerine kavuşamamaktadır. Öncü Ol Derneği, bağışçılarının destekleri sayesinde gerçek ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye yardımında bulunmuştur. Onlarca tekerlekli sandalyesi olmadan yaşayan çocuklarımıza bağışçılarının destekleri ile yardımlarını sağlamışlardır.

Tekerlekli sandalyesi olmadığı için zor durumda olan engelli çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayan Öncü Ol Derneği, birçok çocuğun umudu olmuştur. Tekerlekli sandalyelerine kavuşan çocukların mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Günlük ihtiyaçları daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için engelli çocuklarımızın tekerlekli sandalye ihtiyacı vardır. Öncü Ol Derneği yetkilileri, ülkemizde tekerlekli sandalye bekleyen gerçek ihtiyaç sahiplerini belirleyerek tekerlekli sandalye yardımını gerçekleştirmiştir.

Engelli çocukların yüzündeki mutluluk ve hayatlarında umut olabilmek için büyük bir özveri ile çalışan Öncü Ol Derneği, daha fazla engelli çocuğun hayatına umut olabilmek için çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.

Öncü Ol Derneği, güvenli ve şeffaflık esaslı bir yardım faaliyeti yürütmeye özen gösterdiği için gerçekleştirmiş olduğu tekerlekli sandalye hediyesi faaliyetinden görüntüleri ve videoları hem internet sitesine eklemiş hem de bağışçılarına göndermiştir. Öncü Ol Derneğinin internet sitesini inceleyerek tekerlekli sandalyelerine kavuşan engelli çocuklarımızın yüzlerinde ki mutluluğa şahit olabilirsiniz.

Ülkemizde maddi durumlarından dolayı birçok engelli çocuğumuz tekerlekli sandalye alamamaktadır. Öncü Ol Derneği, maddi açıdan zor durumda olan engelli çocuklarımıza en teknolojik tekerlekli sandalye hediye ederek hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Öncü Ol Derneği, ülkemizde ki engelli çocuklarımızın hayatlarını kolay bir şekilde devam ettirebilmelerine destek olabilmek için bağışçılarının desteğine ihtiyacı olduklarını ifade ettiler. Derneğin, özel internet sayfası üzerinden ve banka hesap numaralarına hem yurtiçinde hem de yurtdışından kolay bir şekilde EFT ve ya Havale yapılabileceğini dernek yetkilileri belirtmiştir.

Engelli ve hasta çocuklara desteğini her zaman sağlayan Öncü Ol İnsani Yardım Derneği, ülkemizde daha fazla yardıma muhtaç çocuklara desteğini sağlamayı amaçlamaktadır. Tekerlekli sandalye yardım projesine bağış beklediklerini ve bu sayede daha fazla engelli çocuğumuza destek olabileceklerini de ifade etmişlerdir.  

$Bağış yapmak ister misin?$
7/24 Destek +90538 568 70 64