Ülkemizde farklı sebeplerle açlık ve yoksulluk sorunu yaşayan vatandaşlarımıza Öncü Ol İnsani Yardım Derneği desteklerini sağlamak amacı ile erzak ve un dağıtımını gerçekleştirdi.

Dernek, komşusu açken tok yatan bizden değildir öğretilerine önem verdiğini belirterek gerçek ihtiyaç sahiplerine erzak ve un yardımları ile desteklerini sağlamaktadır. Bu yıl içerisinde yaşanan salgın hastalık sebebi ile işsiz kalan, hasta olan ve ya farklı sebeplerden dolayı temel gıda malzemelerini alabilecek durumu olmayan vatandaşlara Öncü Ol Derneği erzak yardımını gerçekleştirdi.

Vatandaşlarımızın açlık ve yoksulluk sorunlarına desteğini her zaman sağlayan dernek, birçok insanın hayatına umut olmaya devam ediyor. Dernek yetkilileri, bağışçılarının desteğine dikkat çekerken daha fazla insana erzak ve un ulaşabilmesi için bağışların oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu da ifade ettiler.

Öncü Ol Derneği, erzak yardımı ile zor durumda olan vatandaşlarımızın temel gıda malzemelerini karşılamıştır. Erzak paketlerinde; makarna, yağ, şeker, kuru bakliyat, kahvaltılık malzeme, çay, yumurta ve un gibi bir ailenin tüketmesi gereken en temel besinler bulunmaktadır.

Dernek, şeffaf ve güven esaslı bir yardım faaliyetine önem verdiği için erzak ve un dağıtımı yardım faaliyetlerinin görüntü ve videolarını da internet sitesine yüklemiştir. Öncü Ol Derneğinin internet sitesini ziyaret ederek bağışların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştıklarına şahit olabilirsiniz. Bu görüntüleri aynı zamanda dernek, bağışçılarına da bağış sonrası bilgilendirme mesajı olarak göndermektedir.

Erzak ve un dağıtımlarının gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması için dernek büyük bir titizlikle ve özveri ile çalışmaktadır. Öncü Ol Derneği yetkilileri, erzak ve un dağıtımlarının her yıl daha fazla insana ulaşabilmesi için daha fazla bağışa ve desteğe ihtiyaçları olduklarını ifade ettiler. Bağışçıların destekleri sayesinde daha fazla insana ulaştıklarını belirten dernek yetkilileri, bağışçıların desteklerinin önemine dikkat çekmektedir.

Ülkemizde farklı sebepler ile erzak malzemelerine ulaşamayan vatandaşlarımız şu zor günlerde destek beklemektedir. Öncü Ol Derneği, bu yıl sonuna kadar erzak ve un dağıtımlarının devam edeceğini ve daha fazla insana destek sağlamayı amaçladıklarını da ifade etmiştir. 

galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

$Bağış yapmak ister misin?$
7/24 Destek +90538 568 70 64