Ülkemizde maddi durumlarından dolayı çocuklarının ve ya bebeklerinin sağlık sorunları için hastane masraflarını karşılayamayan vatandaşlarımıza Öncü Ol İnsani Yardım Derneği, bebek hastaların hastane masraflarını karşıladı. 

Farklı hastalıklarla mücadele eden ve maddi durumlarından dolayı gerekli ve yeterli tedaviyi alamayan bebek hastalarımız için Öncü Ol Derneği, bağışçılarının destekleri sayesinde bebek hastalarının hastane ve tedavi masraflarını karşıladı. Büyük bir özveri ve titizlikle ülkemizdeki yardıma muhtaç ve tedavi olması gereken bebekleri belirleyen dernek, önemli ölçüde yardımlarını sağlamıştır.

Öncü Ol Derneği, ülkemizde yardıma muhtaç vatandaşlarımıza farklı konularda desteklerini sağlamaya devam etmektedir. Bebek hastaların tedavi ve hastane masrafları da bu destekleri de düzenlemiş olduğu yardım faaliyetlerinden yalnızca biridir. Bu önemli yardım faaliyeti ile birlikte ülkemizde birçok yardım bekleyen, acil şekilde hastane de tedavi olması gereken bebeklere yardımcı olabilmek için hastane masraflarını karşılamaktadır. Bu yıl içerisinde onlarca yardıma muhtaç ve tedavi olması gereken bebeğe Öncü Ol Derneği, yardımlarını sağlamıştır.

Öncü Ol Derneği, İslam’ın öğretileri ve buyrukları yolunda ilerleyen bir dernek olarak yardım faaliyetlerini hem ülke sınırları içerisinde hem de yurtdışında gerçekleştirmektedir. Ülkemizde birbirinden farklı yardım faaliyetlerinden birisi olan bebek hastaların hastane masraflarını karşılama projesi ile birçok tedavi olması gereken miniklerimize desteklerini sağlayarak sağlıklarına kavuşmasına yardımcı olmuştur.

Dernek yetkilileri, bebek hastalara yardımların bu yıl sonuna kadar hız kesmeden devam edeceğini ve gelecek yıl içerisinde ise bu yardımların iki katına çıkarılacağını belirtmişlerdir. Bebek hastalara yapılan yardımlardan görüntüleri ve videoları ise internet sitesine yükleyen dernek, şeffaf ve güven esaslı bir yardım projesine önem verdiğini göstermektedir. Öncü Ol İnsani Yardım Derneğinin gerçekleştirmiş olduğu bebek hastalara yardım faaliyetlerini internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bebek hastalara yardım faaliyetlerinin daha hızlı ve daha fazla kişiye ulaşması için dernek yetkilileri, bağışçılarının desteğine dikkat çekmektedir. Yardım faaliyetlerinin daha fazla bebek hastaya ulaşabilmesi için bağış beklediklerini de ifade etmişlerdir. Öncü Ol Derneği, bebek hastalara ve ailelerine hem maddi olarak hem de manevi olarak her türlü desteği sağlamaktadır.

$Bağış yapmak ister misin?$
7/24 Destek +90538 568 70 64